Menu Close

Privatumo politika

Slapukų taisyklės

Šios slapukų (angl. cookie) naudojimo taisyklės taikomos interneto svetainei www.alytausvsb.lt (toliau – Interneto svetainė). Interneto svetainė priklauso Priekulės socialinių paslaugų centrui, juridinis asmens kodas 301768543, adresas Vingio g. 15A, LT-63218, Alytus.

Slapukas – tai nedidelė raidžių ir skaitmenų rinkmena, atsiunčiama į elektronikos prietaisą (pavyzdžiui, kompiuterio standųjį diską ar telefoną), kai vartotojas prisijungia prie tam tikrų svetainių. Slapukai leidžia Interneto svetainei atpažinti vartotojo kompiuterį ar kitą prietaisą ir įsiminti informaciją, susijusią su vartotojo parinktimis (pavyzdžiui, pasirinktą kalbą), todėl kas kartą jungiantis prie Interneto svetainės iš to paties įrenginio, jums nebereikės iš naujo nustatyti parinkčių. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių.

Kokie slapukai naudojami šioje svetainėje?

Sutikimą naudoti slapukus Jūs galite duoti neištrindami jų ir (ar) nepakeisdami savo interneto naršyklės nustatymų taip, jog ji nepriimtų slapukų ir informaciniame pranešime paspaudę mygtuką „Sutinku“.

Jeigu nepaspausite mygtuko „Sutinku“, tai į įrenginį bus įrašomi būtinieji slapukai– tik tie slapukai, kurie yra būtini tinklapio tinkamam funkcionavimui

Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį ir taip užtikrinti sklandų svetainės veikimą, greitesnį naršymą. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus:

Laikinieji slapukai:

Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis Galiojimo laikas
IDE Doubleclick partnerio slapukas skirtas atpažinti vartotoją 1 metai
CONSENT Youtube.com slapukas skirtas video turinio transliavimui. 1 metai
VISITOR_INFO1_LIVE Youtube.com slapukas skirtas video turinio transliavimui. 180 dienų

Nuolatiniai slapukai:

Slapuko pavadinimas Slapuko paskirtis
YSC Youtube.com slapukas skirtas video turinio transliavimui.
60ce2d24ffac6e6966fed8ee6214398a Slapukų palaikymo informacijai perduoti

Kaip apriboti arba pašalinti slapukus iš kompiuterio

Jeigu norite apriboti ar užblokuoti mūsų Interneto svetainės įrašomus slapukus arba pašalini jau įrašytuosius, tai galite padaryti pasitelkdami savo naršyklės nuostatas. Įsijunkite naršyklės PAGALBOS funkciją arba paskaitykite mobiliojo telefono naudojimo instrukciją ir sužinosite, kaip tai padaryti. Be to, galite apsilankyti interneto svetainėje www.aboutcookies.org (informacija yra pateikta anglų kalba), kur rasite išsamius patarimus, kaip išjungti įvairių interneto naršyklių slapukų funkcijas.

Kai kuriais atvejais, ypač jei išjungsite techninius ir funkcinius slapukus, nesutiksite su slapukais ar juos ištrinsite, gali sulėtėti naršymo internete sparta, būti apribotas tam tikrų Svetainės funkcijų veikimas, blokuota prieiga prie Interneto svetainės.

Jei turite klausimų, susijusių su slapukų naudojimo taisyklių sąlygomis, maloniai prašome su mumis susisiekti.

Skip to content