Menu Close

Darbuotojai

Direktorė
Ingrida Rutkauskienė
Tel. +370 315 51 653
Mob. +370 657 50 659
El. p. ingrida@alytausvsb.lt


Direktoriaus pavaduotoja visuomenės sveikatai

Akvilė Bartkuvienė
Tel. +370 615 37363
El. p. akvile@alytausvsb.lt

 

Vyriausioji buhalterė
Daiva Dvilinskienė

Tel. +370 315 51 653
El. p. daiva.d@alytausvsb.lt

 

Administratorė
Asta Lasickienė

Tel./Faks. (8 315) 51 653)
Mob. +370 657 83816
El. p. biuras@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą ir stebėseną

Ernesta Stankevičienė
Tel. +370 315 51 653
El. p. ernesta@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos  stebėseną

Ingrida Goberienė
Tel. +370 315 51 653
El. p. geraltauskaite@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą 

Daiva Krasauskienė
Tel. +370 315 51 653
El. p. daiva.k@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą 

Loreta Sabeckienė
Tel. +370 315 51 653
El. p. loreta@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą 

Simona Batulevičienė
Tel. +370 315 51 653
El. p. simona@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Renata Petrauskienė

„Volungės“ progimnazija
l-d „Volungėlė”
Tel. +370 657 50 664
El. p. renata@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Alvyra Kirkliauskienė

Šaltinių progimnazija
Tel. +370 657 50 658
El. p. alvyra@alytausvsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Laimutė Marcalienė

Jotvingių gimnazija
l-d „Pušynėlis”
Tel. +370 657 50 669
El. p. laimute@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Vilma Skamerakienė

Putinų gimnazija
l-d „Obelėlė”
l-d „Šaltinėlis”
Tel. +370 657 50 671
El. p.vilma@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Daiva Vaškelytė

VšĮ šv. Benedikto gimnazija
Tel. +370 657 50 665
El. p. daiva@alytausvsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Ilona Vabolienė

Dzūkijos  mokykla
“Vilties” mokykla-darželis
Tel. +370 657 50 663
El. p.  ilona@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Rosita Jakaitienė

l-d „Girinukas”
„Sakalėlio” pradinė mokykla
Senamiesčio pradinė mokykla
Alytaus profesinio rengimo centras
Tel. +370 618 54 359
El. p.  rosita@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Raimonda Radzevičienė

Panemunės progimnazija
Vidzgirio progimnazija
l-d „Putinėlis”
Tel. +370 657 79306
El. p.  raimonda@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Renata Talandytė

l-d „Nykštukas”
l-d „Pasaka”
l-d „Saulutė”
Likiškėlių progimnazija
Tel. +370 675 10517
El. p. renata.t@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Viktorija Rimkutė

l-d „Boružėlė”
„Drevinuko” mokykla-darželis
Dainavos progimnazija
Tel. +370 657 50667
El. p. viktorija@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,
Vilma Sinkevičienė

A. Ramanausko-Vanago gimnazija
l-d „Linelis”
l-d „Du gaideliai”
Tel. +370 618 71242
El. p. vilma.s@alytausvsb.lt

Skip to content