Menu Close

Įvyko „Metų specialisto“ apdovanojimai, įvertinti labiausiai 2022 metais nusipelnę darbuotojai

Kaip ir kasmet, naujų metų pradžioje Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA), tęsdama jau nuo 2016 metų įgyvendinamą prasmingą tradiciją, ir vėl susitiko iškilmingame „Metų specialisto“ nominacijų renginyje, kuriame vasario 2 d. buvo įteikti apdovanojimai visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis praėjusiais metais reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės.


„Specialistams įteiktos padėkos kartu su simboliniu obuolio ženklu perduoda žinią: obuolys – tai lyg mūsų darbo vaisius, bet prieš skinant vaisius, pirmiausia reikia pasodinti sodą, jį prižiūrėti ir puoselėti. Norisi palinkėti kiekvienam specialistui būti savo visuomenės sveikatos sodo puoselėtoju, kad kartu su savo savivaldybės gyventojais būtų galima mėgautis saldžiais sveikos gyvensenos vaisiais,“ –
 prasmingomis mintimis sveikinimo kalbos metu dalijosi Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkė ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė doc. dr. Jūratė Grubliauskienė.

Vienas iš „Metų specialisto“ apdovanojimų atiteko Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro  visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai  sveikatos priežiūrą mokykloje, Raimondai Radzevičienei. Raimonda buvo nominuota už aktyvumą, novatoriškumą bei gebėjimą sutelkti bendruomenę.

Šiemet iškilmingas visuomenės sveikatos specialistų nominacijų renginys vyko istoriškai ir architektūriškai išskirtinėje vietoje – Biržų pilyje, įsikūrusioje Širvėnos ežero pietinėje pakrantėje. Renginio metu sveikinimo žodžius tarė ir apdovanojimus teikė ypatingi renginio svečiai iš Lietuvos Respublikos prezidentūros, Sveikatos apsaugos ministerijos, Higienos instituto ir kitų įstaigų.


Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija.

Skip to content