Menu Close

Seminarų ciklas „Psichoaktyvių medžiagų prevencija Alytuje”

Alytaus miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu  Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įgyvendina Visuomenės sveikatos paslaugų gerinimo Alytaus mieste projektą Nr. 21-518-P-0002 finansuojamą 2021-2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos regioninės pažangos priemonės Nr. 11-001-02-10-03 (RE) „Gerinti kokybiškų visuomenės sveikatos paslaugų prieinamumą regionuose“ lėšomis.

Kviečiame į seminarų ciklą vaikų ir paauglių artimuosius

Seminarų metu bus kalbama apie paauglystės iššūkius, priklausomybių prevenciją, psichoaktyvių medžiagų vartojimo rizikas bei vaikų santykį su ekranais. Mokymai paremti socialinės įtakos modeliu, kuris padeda stiprinti nuostatas ir ugdyti įgūdžius, leidžiančius jaunuoliams atsispirti spaudimui vartoti narkotikus, tabaką, alkoholį ir kitas psichoaktyvias medžiagas.

Šių seminarų tikslas – suteikti vaikų artimiesiems daugiau žinių, praktinių įrankių ir supratimo, kaip padėti paaugliams formuoti sveikesnius pasirinkimus bei mažinti žalingų įpročių riziką.

 Seminarų temos:
• 05.21 d. 16.00 val. – „Paauglystė ir priklausomybės“
• 05.27 d. 16.00 val. – „Paauglystės uždaviniai ir iššūkiai. Psichoaktyvių medžiagų vartojimas jaunimo tarpe“
• 05.28 d. 16.00 val. – „Vaikai ir ekranai“

📍 Seminarai vyks Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, Vingio g. 15 A, Alytus, Konferencijų salėje.

☕ Mokymų metu dalyvių lauks užkandžiai.

📞 Registracija telefonu: 0 615 37363.

Skip to content